درباره ما

بنام ایزد منان

“مقام معظم رهبری”

” اگر ملت ایران با همت خود، با عزم خود، با آگاهى و هوشمندى خود، با همراهى و کمک مسئولان، با برنامه‌ریزىِ درست بتواند مشکل تولید داخلى را حل کند و در این میدان پیش برود، بدون تردید بر چالشهائى که دشمن آن را فراهم کرده است، غلبه‌ى کامل و جدى پیدا خواهد کرد. بنابراین مسئله‌ى تولید ملى، مسئله‌ى مهمى است. “

گروه جهان سولار با داشتن نیروهای متخصص در زمینه طراحی مدارات الکترونیک و قدرت با تحصیلات در دانشگاههای معتبر و با انگیزه ی تولید، عرضه و فروش محصولات با کیفیت داخلی و خارجی در قالب عرضه ی تجهیزات انرژی های تجدید پذیر از قبیل پنل خورشیدی ،اینورتر های سینوسی خالص، اینورتر شبه سینوسی، اینورتر مخابراتی، اینورتر فرکانس متغیر، انواع کانورترها و …، در سال ۹۴  شروع به فعالیت و پس از تلاشهای شبانه روزی و تکمیل فرآیند طراحی و تولید محصولات متنوع در سال ۹۶ با اقدام به ثبت شرکت “کوات جهان سولار صنعت شرق” فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

تجربه درخشان این اعضای گروه جهان سولار در تولید و تعمیر تجهیزات الکترونیکی و ارائه مشاوره در زمینه انرژی های نو، موید موفقیت این گروه می باشد.

امید است در سال ۹۶ که رهبر معظم انقلاب اسلامی آنرا «اقتصاد مقاومتی: تولیداشتغال» نام نهادند، بتوانیم گامی در راستای نیل به این هدف والا برداریم و سهمی در ایجاد اشتغال جوانان پاک این مرزو بوم داشته باشیم.